TANITIM VİDEOSU     |   
Randevu Hattı
0258 264 46 66

Adres:
Sırakapılar Mah. 495 Sok. No: 7
Merkezefendi / DENİZLİ

E-Posta:
[email protected]

Faks:
0258 264 74 68

Bizi Takip Edin:
     


ULAŞIM
Havalimanı (Denizli Çardak Havalimanı)
Çardak Havalimanı'ndan Denizli şehir merkezine hareket eden otobüs veya minibüsleri kullanarak yaklaşık bir (1) saatlik yolculuk sonrasında Denizli şehir merkezinde olacaksınız. Çardak Havalimanı'nın Özel Vizyongöz Hastanesi'ne olan uzaklığı altmış yedi (67) kilometredir.

Otogar ( Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali)
Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali'nden şehir içi otobüs ve minibüsleri kullanarak yaklaşık on beş (15) dakikalık yolculuk sonrasında hastanemizde olacaksınız. Otobüs Terminali'nin Özel Vizyongöz Hastanesi'ne olan uzaklığı bir buçuk (1,5) kilometredir. Özel Vizyongöz Hastanesi, Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne yürüyüş mesafesindedir.

Tren Garı ( Denizli Tren Garı)
Denizli Tren Garı'ndan şehir içi otobüs ve minibüsleri kullanarak yaklaşık on beş (15) dakikalık yolculuk sonrasında hastanemizde olacaksınız. Denizli Tren Garı'nın Özel Vizyongöz Hastanesi'ne olan uzaklığı bir buçuk (1,5) kilometredir. Özel Vizyongöz Hastanesi, Denizli Tren Garı'na yürüyüş mesafesindedir.

Minibüs
Akkonak-Yeşilköy, Ulus,Kalp Merkezi, Yenişehir-Teraspark, Adliye-1200 Evler Minibüs Hatlarından herhangi birine binip, Denizli Devlet Hastanesi durağında inmeniz durumunda Denizli Devlet Hastanesi Poliklinik girişinin karşısında ki 495. Sokakta bulunan hastanemize ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakülte-Çamlık Minibüslerini kullanarak Hasan Gönüllü Minibüs Durağında inmeniz durumunda 2 dakikalık yürüyüş ile hastanemize ulaşmış olacaksınız.

Otobüs
Otobüs ile hastanemize ulaşım sağlayabilmek için herhangi bir Şehir İçi Belediye Otobüs Hattını kullanarak Bayramyeri veya Denizli Devlet Hastanesi durağında inmeniz durumunda Denizli Devlet Hastanesi Poliklinik girişinin karşısında ki 495. Sokakta bulunan hastanemize ulaşım sağlayabilirsiniz.


Bu siteyi kullanarak, sitede çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Çerezleri sadece trafiği analiz etmek için kullanırız.    Daha Fazla Bilgi   |   Kabul Et ve Gizle
Son Güncelleme: 06/07/2024


Bize Ulaşın
0258 264 46 66

Adres:
Sırakapılar Mah. 495 Sok. No: 7
Merkezefendi / DENİZLİ

Faks:
0258 264 74 68

E-Posta:
[email protected]
     
© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. | Özel Vizyongöz Hastanesi
Mega Tasarım